м. Рівне, вул. Відінська, 39-б офіс 7 (цокольний поверх)

тел/факс: (0362) 64-40-45
тел. моб.: (067) 928-84-71
тел. моб.: (095) 213-36-15
 
 
 

10.12.2015

ФІльтри для комплексного очищення води від заліза та солей жорсткості "Аквілон" Економ серії.
Фільтри для комплексного очищення води від заліза та солей жорсткості "Аквілон" Економ серії, це надійне рішення по знезалізненню та помякшенню води для дач, котеджів, приватних будинків а також комунальних господарств та виробництв при вмісті заліза у воді не більше 8 мгм. / літр. Ці системи відрізняються від фільтрів Преміум класу тим, що тут ми використовуємо електронний клапан управління RX (дешевший аналог французького Fleck), який має тільки самі необхідні функції. Цей клапан ми вже використовуємо більше 5 років, він добре зарекомендував себе при роботі в наших умовах - відключення електроенергії, перепади тиску та інше. Крім заліза з води вилучаються також солі жорсткості, органіка, марганець та частково запахи. Регенерація - відновлення фільтрувальних можливостей засипки - за допомогою таблеткової солі.

Детальніше »

11.12.2015

ФІльтри для комплексного очищення води від заліза та солей жорсткості "Аквілон" Преміум класу..
В установках комплексного очищення води від заліза та солей жорсткості Преміум класу, ми використовуємо комплектуючі тільки найвідоміших виробників водоочисного обладнання зі всього світу. Це обладнання самого високого рівня, яке буде безперебійно працювати багато років. Установки «Аквілон ФКП» добре зарекомендували себе, при роботі в приватних будинках, школах, котельних і на виробництвах, де вміст заліза у вхідній воді не перевищувала 8 мг. на літр. Їх відмітною особливістю є те, що видалення заліза та солей жорсткості відбувається на іонному рівні за допомогою універсального фільтрувального завантаження – суміші іонообмінних смол і інших фільтрувальних матеріалів, без попереднього окислення, складної, фінансово витратної процедури. Регенерація – відновлення можливостей фільтрувальних можливостей фільтра, відбувається розчином таблеткової солі, який утворюється в баку – солерозчиннику. Термін служби завантаження не менше 3 років. «Преміум клас» — це гарантована якість на багато років, це комплектуючи та матеріали від кращих світових брендів, це велика кількість додаткових опцій в електроніці. Гарантія 1 рік.

Детальніше »

17.12.2015

Фільтр для видалення заліза з води з аерацією продуктивністю 1 м. куб. за год. Залізо до 20 мгм.літр.
Знезалізнення води, видалення заліза з води, вилучення заліза з води, обеззалізнення, аерація води, системи видалення заліза з води, установка видалення заліза з води, очистка води від заліза, очищення водив від заліза, фільтри очищення води від заліза, установки аерації води, примусова аерація, фильтры для очистки воды от железа, обезжелезывание воды, установка обезжелезывания, удаление железа из воды.

Детальніше »

23.10.2016

Фільтри для безреагентного очищення води від заліза серії "Аквілон ФЗБ - АЧ".
Під безреагентним очищення слід розуміти те, що відновлення фільтруючого завантаження відбувається не за допомогою хімічних реагентів або таблетованої солі, а за допомогою простої промивки фільтра вхідною водою, яка проходить в автоматичному режимі. Це означає, що експлуатаційні витрати зводяться до нуля.

Детальніше »

05.06.2017

Фільтр IRON CLEAR для видалення з води заліза, марганцю та сіргководню з вмонтованою системою аерації.
Фільтр для очистки води IRON CLEAR призначений для видалення сірководню, заліза та марганцю. IRON CLEAR - новітня розробка, яка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії осідають на фільтрувальному шарі Bio Fusion. Дані системи для очищення води є екологічно безпечними - в них не використовуються токсичні хімічні речовини. Основою IRON CLEAR є фільтруючий шар BioFusion. BIO FUSION - багатокомпонентний фільтруючий шар, що складається з ряду природних мінералів, розмір їх гранул зменшується зверху до низу. Дані мінерали дозволяють коригувати рН води, знижувати мутність і кольоровість, проводити поступову фільтрацію, передчасно не засмічуючи фільтр великими забрудненями. У той же час різні швидкості потоку крізь гранули, розміри яких поступово збільшуються, сприятливо змінюють гідродинамічні сили, що полегшує «контактне» окислення заліза та марганцю. Переваги: - екологічна безпека - відсутність хімічних речовин; - низькі витрати на експлуатацію - відсутність реагентів (таблетованої солі) для регенерації; - унікальний фільтруючий шар Bio Fusion; - сучасний клапан управління, розроблений спеціально для установок IRON CLEAR, в якому вмонтовано систему аерації. - компактні габарити установок IRON CLEAR: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра.

Детальніше »

 
 
 
Fatal error: SUHOSIN - Use of preg_replace() with /e modifier is forbidden by configuration in /sata2/home/users/akvilonrvu/www/akvilon-core/smarty/smarty_compiler.class.php(270) : regexp code on line 270