м. Рівне, вул. Відінська, 39-б офіс 7 (цокольний поверх)

тел/факс: (0362) 64-40-45
тел. моб.: (067) 928-84-71
тел. моб.: (095) 213-36-15
 
 
 

07.12.2015

ФІльтри для помякшення води "Аквілон ФПЕ" Економ серії.
Фільтри для помякшення води "Аквілон" Економ серії хорошо зарекомендували себе при роботі в приватних будинках, школах, дитячих садочках, комунальних господарствах та на підприємствах. При виготовленні фільтрів ми використовуємо не дорогі, але надійні та перевірені комплектуючи та матеріали. Гарантія 3 роки. Для профільних підприємств додаткові знижки.

Детальніше »

08.12.2015

Фільтри для помякшення води "Аквілон ФПП" Преміум класу.
Фільтри для помякшення води самого високого ґатунку. Комплектуючи та матеріали від самих відомих виробників.Розширені функції налаштувань керувальної електроніки. Можливість роботи фільтрувального завантаження до 20 років без заміни.Гарантія 5 років.

Детальніше »

10.12.2015

Фільтри для помякшення води "Аквілон ФПР" з ручним управлінням.
Фільтри для помякшення води з ручним управлянням процесом регенерації використовуються в першу чергу в нових, або відремонтованих системах опалення, де на підживлення витрачається не велика кількість води. Фільтри з ручним управлінням "Аквілон ФПР" сконструйовані таким чином, що для їхньої регенерації не потрібна таблеткова сіль, а використовується звичайна поварена сіль "Екстра", що значно дешевша.

Детальніше »

23.12.2015

Фільтри для помякшення води безперервної дії "Аквілон ФПЕ - Т АО" Економ серії.
Установки “Твін “- безперервної дії - працюють за наступною схемою: один фільтр в роботі, другий в режимі очікування. Перший виходить на регенерацію, в цей час автоматично запускається другий, таким чином на обєкті завжди є очищена вода. Економ серія поставляється з електронними клапанами управління китайської фірми "RX", які є більш дешевим аналогом французького клапана фірми "Fleck".

Детальніше »

 
 
 
Fatal error: SUHOSIN - Use of preg_replace() with /e modifier is forbidden by configuration in /sata2/home/users/akvilonrvu/www/akvilon-core/smarty/smarty_compiler.class.php(270) : regexp code on line 270