Warning: Creating default object from empty value in /sata2/home/users/akvilonrvu/www/akvilon-core/lib/mosaic_cms.class.php on line 503
Інформація - ТОВ НВП "АКВIЛОН-ТЕХНО"
 

м. Рівне, вул. Відінська, 39-б офіс 7 (цокольний поверх)

тел/факс: (0362) 64-40-45
тел. моб.: (067) 928-84-71
тел. моб.: (095) 213-36-15
 
 
 

11.03.2016

Паспорт (інструкція) на установку комплексного очищення води від заліза та солей жорсткості "Аквілон" серії ФК..
Технічний опис, паспорт та інструкція по встановленню та використанню фільтра комплексного очищення води від заліза, марганцю, солей жорсткості, органічних сполук та розчинених газів "Аквілон ФК - 1054 АО".

Детальніше »

11.03.2016

Паспорт (інструкція) на установку помякшення води "Аквілон" серії ФП.
Технічний опис, паспорт та інструкція по встановленню та експлуатації фільтра для помякшення води "Аквілон" серії ФП.

Детальніше »

21.11.2016

Загальні принципи роботи фільтрувальних матеріалів для знезалізнення та деманганації води.
Загальні принципи роботи фільтрувальних матеріалів для знезалізнення та деманганації води б безреагентних фільтрах, як перевірені та економічно обґрунтовані способи вилучення заліза з води.

Детальніше »

21.11.2016

Принцип роботи Сорбента АС в безреагентних фільтрах.
Ми використовуємо Сорбент АС, та багатокомпонентні фільтрувальні завантаження з ним для ефективного вилучення заліза в безреагентних фільтрах. Це означає, що під час експлуатації такого фільтра у вас практично не буде експлуатаційних витрат, бо для відновлення дієздатності фільтрувального завантаження тут використовується звичайна промивка фільтра а не дорогі хімічні реагенти або таблеткова сіль.

Детальніше »

23.11.2016

ФІльтрувальне завантаження МЖФ в безреагентних фільтрах для вилучення заліза з води.
МЖФ - перевірений, економічно доцільний, універсальний матеріал для вилучення заліза та марганцю з води. Ефективно працює як самостійно, так і в комплексі з іншими фільтрами. Не потребує реагентного відновлення, для регенерації портрібна звичайна промивка.

Детальніше »

25.11.2016

Способи та методи вилучення заліза з води.
Як і для чого потрібно вилучати залізо з води? Які існують сучасні методики знезалізнення води? В чому небезпека для людини води з підвищеним вмістом заліза?

Детальніше »

 
 
 

Fatal error: SUHOSIN - Use of preg_replace() with /e modifier is forbidden by configuration in /sata2/home/users/akvilonrvu/www/akvilon-core/smarty/smarty_compiler.class.php(270) : regexp code on line 270